De Audi RingEen unieke locatie, compleet met rijdende auto's

De Audi Ring is een zeer bijzondere wereldprimeur van Audi. Het merk met de vier ringen presenteert voor het eerst het autonieuws in een eigen gebouw. Dat staat op de Agora, het centrale plein annex ontmoetingspunt van de Internationale Automobil-Ausstellung.

Op, of liever gezegd in de Audi stand zijn 30 auto's te bewonderen. De Audi Ring is 100 meter lang, 70 meter breed en 12 meter hoog. Het is niet gek dat met deze maten de IAA-stand de grootste is die Audi ooit heeft gebouwd.

De spectaculaire constructie met zijn gebogen lijnen en grote doorkijkopeningen representeert Audi perfect. De stand straalt immers dynamiek uit en is licht van structuur. Dat zijn kenmerken die voorheen ook al op Audi stands terug te vinden waren, alleen nog nooit eerder ook aan de buitenkant.

Voor de bezoekers is een sleutelrol weggelegd. Dat blijkt nog het beste uit de Audi driving experience, een zeer bijzonder onderdeel van de Audi Ring. Het is een 400 meter lang circuit dat over alle verdiepingen en langs elk standonderdeel voert. Op deze baan is het Audi gamma rijdend te zien. Het hoeft niet bij kijken te blijven, want gedurende de gehele IAA is er in de auto's plek om mee te rijden.

Rondleidingen onder leiding van een Audi gids

Ontdek alle hoekjes en bijzonderheden van de unieke Audi expositie. Twee keer per dag, in de ochtend en 's middags, leidt een gids belangstellenden rond door de Audi Ring. Tijdens de 45 minuten durende tour krijgt u een exclusief kijkje in de tijdelijke Audi wereld. De exacte aanvangstijden van de rondleidingen worden dagelijks ter plekke bekendgemaakt.